Firanki balkonowe, firanki na okno z balkonem i firanki na wykusz

Lubisz swój balkon, ale nie potrafisz go zasłonić?

Jeśli Twój ulubiony balkon sprawia Ci wiele kłopotów, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych firan, które uwzględniają okna balkonowe. Jesteśmy świadomi, że na rynku wciąż brakuje kompletów firanek idealnie dopasowanych do całego okna, nie tylko standardowej jego części. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim całe zestawy firan, aczkolwiek dysponujemy także specjalnymi krótszymi odcinkami, które przedłużają standardową (krótką firanę). Wybór odpowiedniego układu materiału zależy nie tylko od rozmiarów okien, ale też zasłon i całej aranżacji wnętrz.

Siła kompletu

Wybierając komplet balkonowy, jedyne co musimy podać u sprzedawcy do długość karnisza oraz wymiary okien. Komplety tworzone są na przeróżne rozmiary, natomiast należy pamiętać, że mniej standardowe wymiary okien mogą posiadać okrojoną ofertę. Komplet, chociaż nieco droższy od zwykłej tkaniny na metry jest od razu gotowy do zawieszenia, doskonale współgra ze sobą i nie wymaga dodatkowego nakładu pracy ze strony zamawiającego. Przy wyborze kompletu bardzo ważny jest typ tkaniny – jego właściwości, odporność na zagniecenia oraz elastyczność.

Nie znalazłaś kompletu dla siebie? Nic straconego, napisz do nas!

Nasza firma ceni sobie kontakt z klientem i jest otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli czegoś konkretnego brakuje Państwu w naszej ofercie, a dysponujemy tkaniną, którą chciałabyś mieć u siebie – wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość z opisem wymarzonej aranżacji i zdjęciem wnętrza, a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania. Przygotowane przez nas propozycje będą całkowicie spersonalizowane, a jakość świadczonych usług będzie spełniała wszelkie standardy jakości. Używamy najlepszych tkanin, a nasz zespół poza wieloletnim doświadczeniem, posiada ogromne pokłady kreatywności i pasji, dzięki czemu każdy zrealizowany projekt jest małym dziełem sztuki.

A co jeśli nie chcę kompletu?

Jeśli nie są Państwo zainteresowani kompletem firan, można skorzystać ze standardowej oferty, a na okno balkonowe wybrać drobne firanki makaronowe – niezwykle popularne, elastyczne i wygodne w aranżacji.

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl