Obrusy jednokolorowe

Aranżacja stołu w jadalni czy w salonie powinna być nie tylko estetyczna, ale też praktyczna. Podstawą dla każdego wystroju i zastawy niezależnie od jej kolorystyki i stylu mogą być obrusy jednokolorowe. To rozwiązanie uniwersalne i doskonale komponujące się nie tylko ze wszystkim, co znajdzie się na stole, ale również z pozostałymi tekstyliami i elementami wystroju obecnymi w danym pomieszczeniu.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając obrus na stół?

Obrusy jednokolorowe, jak i inne warianty nakryć tekstylnych powinny charakteryzować się estetyką i funkcjonalnością. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany jest dany produkt. Powinna być to tkanina wysokiej jakości o pierwszym gatunku, która ponadto zawiera domieszki powodujące, że obrus nie będzie się gniótł. Obrusy jednokolorowe powinny być też starannie wykończone tak, aby nie strzępiły się na krawędziach, a ewentualne wzory wykonane były z najwyższą starannością.

Ponieważ na stole zazwyczaj serwuje się różnego rodzaju dania i napoje, istnieje duże ryzyko zaplamienia tkaniny. Obrusy jednokolorowe powinny być więc wykonane z materiałów wykazujących odporność na trwałe wnikanie w nie plam i możliwość skutecznego wyprania. Podczas zakupu obrusu należy też wziąć pod uwagę jego rozmiar. Należy zawsze wybierać obrusy jednokolorowe o wielkości, która pozwoli na swobodne opadanie tkaniny na każdym brzegu stołu (na kilkanaście centymetrów).

Jakie obrusy jednokolorowe dostępne są w naszej ofercie?

W sklepie Tendina oferujemy najwyższej jakości obrusy jednokolorowe dostępne w uniwersalnych, jasnych kolorach – zarówno gładkie, jak i z subtelnymi wzorami w tym samym odcieniu. Każdy model wykończony jest na każdej krawędzi w sposób laserowy, dzięki czemu nie strzępi się i nie wymaga żadnych nieestetycznych przeszyć.

Obrusy jednokolorowe w naszej ofercie dostępne są w kilku, najczęściej poszukiwanych rozmiarach, dzięki czemu z powodzeniem można dobrać model idealnie pasujący do większości popularnych wielkości stołów. Każdy produkt doskonale się układa i jest wodoodporny, dzięki czemu wszelkie zalania czy plamy nie stanowią żadnego problemu.

Filtruj według
Rozmiar (cm)
Motyw
Kolor
Materiał
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...