Małe ręczniki


W nowoczesnej łazience nie może zabraknąć wyposażenia, które będzie odpowiednio dostosowane do potrzeb. Meblując mieszkanie planujesz dobór odpowiednich akcesoriów zgodnie z Twoimi gustami. Podobnie rzecz się ma z podstawowym wyposażeniem łazienki, jakim są ręczniki. Wśród różnych rodzajów, warto kupić kilka sztuk małych ręczników. Wśród tej kategorii znajdziesz produkty o wymiarach 30x30 cm, 30x50 cm, 40x60 cm.

Praktyczne, małe ręczniki dla twojego domu

Do czego służą małe ręczniki? Zastosowanie ręcznika jest określone poprzez jego wymiary, duże ręczniki kąpielowe czy plażowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie potrzebujemy dużej ilości materiału, aby się nim otulić, lub na którym możemy się wygodnie położyć, jak w przypadku ręczników plażowych. Jednakże małe ręczniki są również bardzo potrzebne. Te najmniejsze, najczęściej kwadratowe są niezastąpione do osuszenia twarzy czy rąk. Nie może ich zabraknąć w przedszkolach i łazienkach, z których korzystają małe dzieci. Najczęściej wykonane z naturalnych surowców, które nie podrażniają delikatnej, dziecięcej skóry, jak na przykład frotte. Doskonale wchłaniają wodę i bardzo szybko schną, już po krótkim czasie są gotowe do ponownego użycia. Mogą przedstawiać jednolite, intensywne kolory lub być klasycznie zdobione w roślinne dekoracje czy haftowane aplikacje. Większość z oferowanych, małych ręczników jest wyposażona w zawieszkę, która ułatwia umieszczenie ręcznika w łazience, wystarczy go zawiesić na estetycznym wieszaku, by zawsze był pod ręką.

Małe ręczniki niezastąpione w kuchni i łazience

Małe ręczniki znajdują zastosowanie nie tylko w łazience. Z powodzeniem mogą być używane w toaletach oraz w kuchni. Ręczniki w kształcie prostokąta o wymiarach 30x50 cm są często spotykane w toaletach, zaraz przy umywalce oraz w kuchni, gdzie bardzo często służą wycieraniu rąk po każdorazowym kontakcie z wodą. Są doskonałe do osuszania rąk i twarzy wszystkich domowników, a także mogą pełnić funkcję ręczniczka dla gości. Ostatnie z małych ręczników, czyli prostokąty o wymiarach 40x60 cm mają zbliżoną powierzchnię i funkcję do tych, o wymiarach 30x50 cm. W związku z ich kolorystyką i dostępną ofertą motywów uniwersalnych, doskonale nadają się jako ręczniczki dla małych dzieci. Mogą też służyć do wychodzenia z wanny lub kabiny prysznicowej, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i pomysłów na ich wykorzystanie. W sklepie tendina.pl posiadamy bogaty wybór małych ręczników w różnych kolorach, które z pewnością będą doskonałym uzupełnieniem posiadanych akcesoriów łazienkowych.

Filtruj według
Rozmiar (cm)
Motyw
Kolor
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...