Producenci, dystrybutorzy

Sklep tendina.pl oferuje głównie tekstylne artykuły do wystroju i dekoracji wnętrz. Regularnie poszerzamy jednak ofertę o nowe produkty, których oczekują nasi Klienci. Jeśli uważasz, że produkt Twojej firmy powinien znaleźć się na naszych stronach, skontaktuj się z nami i przedstaw najlepszą ofertę.

Blogerzy 

Zapraszamy do współpracy aktywne blogerki i blogerów, poruszających tematykę wystroju i dekoracji wnętrz oraz dziedzin pokrewnych. Jeśli prowadzisz swój blog w tematyce związanej z nasza ofertą, napisz do nas, a zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki współpracy.

Media

Zapraszamy do współpracy redaktorów czasopism kobiecych i o tematyce wnętrzarskiej. Chętnym udostępniamy zdjęcia wysokiej jakości do wykorzystania w artykułach związanych z tematyką wystroju i dekoracji wnętrz. Warunkiem wykorzystania zdjęć jest opatrzenie ich napisem "żródło: tendina.pl". W przypadku zamieszczenia zdęć na stronie internetowej wymagane jest również podlinkowanie do strony głównej naszego sklepu lub bezpośrednio do produktu.

Sklepy, pracownie krawieckie, projektanci

Zapraszamy sklepy i zakłady krawieckie oferujące podobny asortyment. Oferujemy specjalne rabaty dla stałych odbiorców.

W sprawie współpracy skontaktuj się bezpośrednio z właścicielem: Rafał Durda, tel. +48 600 995 765, email: rafal@tendina.pl

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...