Nie masz pomysłu na wystrój i dekorację okna?

Wyślij nam zdjęcie okna i wnętrza oraz jego wymiary. Opisz w krótkich słowach charakterystykę Twojego mieszkania (styl, kolorystyka itp.) oraz swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie propozycje jego wystroju i dekoracji. Zapytania ze zdjęciami wyślij mailem lub tradycyjną pocztą na adres sklepu. Maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, a następnie przygotują dla Ciebie propozycje dekoracji wraz z wyceną.

Nie każdy ma czas na szycie firan

Firanki i zasłony zawieszane są w oknach niemal wszystkich polskich domów. Stanowią doskonałe uzupełnienie pięknego wystroju. Nie każdy jednak ma czas na wymyślanie wzorów i szycie firan czy zasłon we własnym zakresie. Dlatego oferujemy dla Ciebie firanki oraz zasłony gotowe, które szyjemy również na indywidualne zamówienia pod wymiar Klienta.

Dlatego oferujemy profesjonalne usługi

Większość masowych producentów nie oferuje usług dopasowania swoich wyrobów do indywidualnych potrzeb Klienta. My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy szycie firan. Także zasłony metrażowe możemy uszyć na podany rozmiar. Można samodzielnie wybrać wykończenie firanki lub zasłony. Szycie zasłon i firan jest u nas usługą elastyczną. Do wyboru są różne taśmy marszczące, szelki lub przelotki.Takie możliwości masz tylko w sklepie Tendina.pl!

Dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Jeśli jednak potrzebujesz innego koloru lub zupełnie niestandardowego rozmiaru, to nic straconego! W naszej profesjonalnej szwalni uszyjemy gotową firankę lub zasłonę na Twoje indywidualne zamówienie. Produkt gotowy będzie w ciągu kilku dni i będzie dopasowany do Twojego wnętrza oraz do rozmiarów okna. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego, opiszesz swoje potrzeby i zostawisz numer telefonu. Po przeanalizowaniu Twojego zapotrzebowania, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły zamówienia. Szycie zasłon i firan nigdy nie było prostsze!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...