Jak wynika z przeprowadzonych badań zakupy w internecie robi prawie co drugi Polak. Zakupy w internecie posiadają wiele zalet, m.in.: oszczędność czasu i pieniędzy, możliwość zapoznania się z opiniami klientów na temat sklepu czy danego produktu, nie ma kolejek i wszystko jest dostarczone pod same… drzwi! Podczas decydowania się na zakupy internetowe niezwykle istotny jest przede wszystkim jeden aspekt: bezpieczeństwo.

Jak dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów?

 • Bezpieczeństwo danych osobowych

  Dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć dane osobowe naszych klientów. Klienci przekazują swoje dane osobowe (do realizacji zakupu lub podczas logowania na konto), a my zabezpieczamy je podczas każdej transmisji. Korzystamy z najbardziej bezpiecznych rozwiązań, czyli z narzędzia szyfrującego protokołu SSL. Więcej o protokole SSL piszemy w następnym podpunkcie. 
  Wykorzystujemy środki nie tylko techniczne, ale również organizacyjne. Podejmujemy wszelkie działania zabezpieczające podczas procesu przetwarzania danych (polityka bezpieczeństwa i zarządzanie systemem informatycznym, który służy do przetwarzania danych osobowych).
 • Certyfikat SSL

  Protokół SSL to protokół sieciowy używany do bezpiecznych połączeń internetowych. Jest priorytetem podczas szyfrowania na WWW i uznaję się, że daję wysoki stopień bezpieczeństwa. Protokół SSL jest uznawany za jedną z najlepszych metod zapewniających bezpieczeństwo w transakcjach finansowych.
 • Dobrze zapakowana i ubezpieczona przesyłka

  Towar zamówiony w Tendina.pl otrzymasz nawet po 24 godzinach od nadania. Ale to oczywiście nie wszystko. Istotnym aspektem dla nas jest to, by produkty, które otrzyma każdy klient dotarły w idealnym stanie, dlatego dużą wagę przykładamy do odpowiedniego zabezpieczenia wysyłanych towarów, a także do ubezpieczenia przesyłki.
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od zakupu

  Tylko u nas masz, aż 30 dni na odstąpienie od umowy! Więcej na stronie Zwroty i reklamacje.
 • Nasz sklep ma "Zaufane Opinie" oraz certyfikat "Trusted Shops"

  „Zaufane Opinie” oraz "Trusted Shops" to systemy zbierania opinii o transakcjach odbywających się w sklepach internetowych. Sklep Tendina.pl posiada 99% pozytywnych komentarzy publikowanych na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie.

Jak widać na każdym kroku dbamy o komfort i bezpieczeństwo zakupów - od pierwszego kliknięcia na naszej stronie, aż po odbiór produktów. I to właśnie sprawia, że i Ty dołączysz do tysięcy zadowolonych i wiernych klientów sklepu Tendina.pl

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...