Zasłony brązowe

Zasłony na okna to znakomity dodatek do każdego mieszkania. Zazwyczaj przybierają bardzo podobną formę i zasłaniają całe okno, dzięki czemu pełnią dwie bardzo istotne funkcje. Zdecydowanie zwiększają atrakcyjność każdego pomieszczenia i potrafią je odmienić wizualnie, a także podnoszą komfort domowników oraz gości. Zasłony brązowe są wybierane przez osoby, które lubią zarazem bardzo eleganckie i ciepłe elementy wyposażenia. Poznaj wszystkie modele w tej barwie na Tendina.pl.

Zasłony brązowe mają w naszym sklepie wiele odsłon – od bardzo jasnych i mało nasyconych modeli aż po bardzo ciemne i mocno nasycone. Jasna wersja jest doskonała do wszystkich pomieszczeń, gdyż w żaden sposób nie przytłacza wnętrza. Z kolei modele ciemne idealnie pasują do mieszkań eleganckich, w których dają wrażenie luksusu i ekskluzywności. W Tendina.pl wybraliśmy tylko najlepsze tkaniny, które są odporne na płowienie i utratę kolorów podczas ekspozycji na światło słoneczne.

Zapisz się na 

Newsletter

i zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...