Zasłony fioletowe

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że fioletowe zasłony są odważną i trudną w zestawieniu ozdobą. Jednak wcale tak nie jest. Fiolet, jako kolor niezwykle ciekawy i stosunkowo spokojny, jest niesamowicie wdzięczny w aranżacji, dlatego rewelacyjnie sprawdza się w większości domów. Ponadto fioletowe zasłony są nieszablonowym i niespotykanym wyborem. Zamów już dziś swoje ulubione zasłony w Tendina.pl i wykorzystaj je w swoim domu.

Zasłony fioletowe są wybierane głównie przez osoby świadome swojego stylu, gdyż ten kolor jak żaden inny potrafi zdecydowanie odmienić stylistykę każdego pomieszczenia. W Tendina.pl możesz zamówić wersję z jasnego lub przeciwnie – bardzo ciemnego fioletu i tym samym dopasować jego jasność do panującej już aranżacji. Wersje jasne dobrze wyglądają w otoczeniu delikatnych mebli i bardzo jasnych ścian, gdyż nie przytłaczają ich w żaden sposób. Z kolei ciemne zasłony fioletowe będą znakomitym wyborem do sypialni, gdzie panuje półmrok i wymagane jest duże odcinanie światła. Właściwą scenerią dla ciemnej wersji będą również salony zaaranżowane w luksusowy i mroczny sposób.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Zasłony fioletowe pełnią także praktyczne role

Warto wiedzieć, że wszystkie zasłony zapewniają także duży komfort. Znakomicie odcinają światło słoneczne i pozwalają na komfortowe przebywanie nawet w bardzo nasłonecznionych pomieszczeniach. Obniżają temperaturę panującą we wnętrzu, a także wizualnie powiększają okno, przed którym swobodnie zwisają. To szczególnie istotne w małych domach, gdyż stosując dobre zasłony fioletowe, możemy w szybki sposób optycznie powiększyć okna.

W Tendina.pl otrzymasz fioletowe zasłony w najlepszym wydaniu. Możesz zamówić wersje gotowe, zasłony docięte na wymiar i wykończone, a także na metry, które trzeba wykończyć samodzielnie. W ofercie znajdują się dziesiątki zasłon wykonanych z bardzo trwałych materiałów, które są odporne na prucie, płowienie i zaciągnięcia. Zamów już dziś swoje wymarzone fioletowe zasłony w Tendina.pl. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...