Zasłony fioletowe

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że fioletowe zasłony są odważną i trudną w zestawieniu ozdobą. Jednak wcale tak nie jest. Fiolet, jako kolor niezwykle ciekawy i stosunkowo spokojny, jest niesamowicie wdzięczny w aranżacji, dlatego rewelacyjnie sprawdza się w większości domów. Ponadto fioletowe zasłony są nieszablonowym i niespotykanym wyborem. Zamów już dziś swoje ulubione zasłony w Tendina.pl i wykorzystaj je w swoim domu.

Zasłony fioletowe są wybierane głównie przez osoby świadome swojego stylu, gdyż ten kolor jak żaden inny potrafi zdecydowanie odmienić stylistykę każdego pomieszczenia. W Tendina.pl możesz zamówić wersję z jasnego lub przeciwnie – bardzo ciemnego fioletu i tym samym dopasować jego jasność do panującej już aranżacji. Wersje jasne dobrze wyglądają w otoczeniu delikatnych mebli i bardzo jasnych ścian, gdyż nie przytłaczają ich w żaden sposób. Z kolei ciemne zasłony fioletowe będą znakomitym wyborem do sypialni, gdzie panuje półmrok i wymagane jest duże odcinanie światła. Właściwą scenerią dla ciemnej wersji będą również salony zaaranżowane w luksusowy i mroczny sposób.

Zapisz się na 

Newsletter

i zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...