Zasłony granatowe

Granat to od zarania dziejów iście królewska barwa. Sprawdza się doskonale zarówno w przypadku odzieży, jak i wyposażenia mieszkania. Granatowe zasłony charakteryzują się niezwykłą uniwersalnością, ogromną łatwością w zestawieniu, a także wieloma walorami praktycznymi, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Zasłony w tej barwie warto zamówić w naszym sklepie internetowym Tendina.pl, który wyróżnia się ogromnym wyborem i setkami wzorów, kolorów i sposobów wykończenia.

Zasłony granatowe są wybierane głównie przez osoby, które oczekują od elementów wyposażenia uniwersalności. Można je zawiesić w salonie, sypialni, a także w pokoju dziecka czy w gabinecie i zdecydowanie zwiększyć atrakcyjność tych pomieszczeń. Granat doskonale zgrywa się z większością szeroko stosowanych barw, takich jak brąz mebli drewnianych czy żółty kolor ścian, a nawet pomarańczowe czy czerwone dodatki. Granat to ciemna odsłona niebieskiego i tym samym doskonale sprawdzi się także w sypialniach.

Zapisz się na 

Newsletter

i zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...