Zasłony na tunelu

Zasłony mocowane na tunelu - stylowa dekoracja okienna

Zasłony mocowane na tunelu, dostępne w wielu kolorach i wzorach, pozwalają na stworzenie stylowej dekoracji okiennej. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Stonowane i gładkie wersje jednokolorowe doskonale uzupełnią minimalistyczne i nowoczesne wnętrze. Natomiast modele wzorzyste o ciekawej kolorystyce będą idealnym pomysłem na urozmaicenie pomieszczeń urządzonych w tradycyjnym stylu.

Czym wyróżniają się zasłony na tunel spośród innych modeli kotar? Otóż podczas szycia stworzono specjalne wykończenie, które umożliwia nasunięcie zasłony na drążek karnisza, bez konieczności dodatkowego upinania. Ponadto, tego rodzaju kotary prezentują się nienagannie na każdym oknie, gdyż zastosowany tunel sprawia, że zawsze są równo zawieszone i tym samym mało podatne na gniecenie.

Zasłony na tunel - bardzo praktyczne rozwiązanie

Jednak funkcjonalność zasłon mocowanych na tunelu nie kończy się na wygodnym zakładaniu ich na karnisz. Kotary spełniają również funkcję ochrony przed wścibskim wzrokiem sąsiadów i przechodniów, a także pozwalają na kontrolowanie dostępu światła słonecznego do wnętrza. Mocno nasłonecznione pomieszczenia mogą szybko stać się niekomfortowe dla domowników, szczególnie podczas oglądania telewizji oraz pracy przy komputerze. Z tego względu warto wyposażyć je w wysokiej jakości zasłony na tunel, które dodatkowo ochronią przed mocnym słońcem, jednocześnie skutecznie utrzymując optymalną temperaturę.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że zasłony mocowane na tunelu dostępne w naszym sklepie internetowym Tendina.pl mogą stać się doskonałym uzupełnieniem dla klasycznych, bądź nowoczesnych firan. Połączenie tych dwóch elementów ze sobą może stanowić atrakcyjną dekorację okienną, która będzie miała ogromny wpływ na wystrój całego wnętrza. Ponadto, pomieszczenie uzupełnione zasłonami szybko stanie się przytulniejsze, co z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie i nastrój każdego dnia.


Aranżacja okienna jest niezwykle ważnym elementem wystroju każdego pomieszczenia. Z tego względu oferujemy gotowe zasłony mocowane na tunelu, które łączą w sobie stylowy design i funkcjonalność. Poznaj już dziś wszystkie modele z tej kategorii i stwórz wymarzone wnętrze. Prezentowane kotary szybko docenisz za ich praktyczność, gdyż zawieszanie ich na karniszu za pomocą specjalnie wykonanego tunelu jest bardzo łatwe i przyjemne, a także nie zajmuje zbyt wiele czasu. Zapraszamy do zakupu!

Filtruj według
Rozmiar (cm)
Wykończenie góry
Motyw
Kolor
Materiał
Zaciemnienie
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...