Zasłony szare

Zasłony to rewelacyjny dodatek do wszystkich mieszkań. Skutecznie poprawiają estetykę każdego pomieszczenia, są niezwykle komfortowe i znakomicie uzupełniają stylistykę wszystkich pokoi. Szare zasłony wybierane są przez osoby, które lubią minimalizm i nowoczesność, a także uniwersalność i rozwiązania, które znakomicie sprawdzają się praktycznie w każdym przypadku. Takie zasłony warto zamówić w Tendina.pl – sklepie, który słynie z kompleksowej oferty i setek wspaniałych produktów.

Na samym wstępie warto zwrócić uwagę na wygląd. Szare zasłony są cenione przez właścicieli futurystycznych i monochromatycznych mieszkań, w których króluje kolor szary, biały oraz czarny. Jednak zasłony w tej barwie równie dobrze sprawdzają się w przypadku tradycyjnych pomieszczeń, w których panuje ciepła kolorystyka i klasyczne dodatki. Szarość to bowiem kolor bazowy, który sprawdzi się fantastycznie praktycznie w każdym przypadku, zarówno w nowocześnie, jak i bardzo tradycyjnie urządzonych pokojach.

Pokazano 1-36 z 42 pozycji

Szare zasłony – rozwiązania i charakterystyka

Szare zasłony służą nie tylko jako element dekoracyjny i stylistyczny, lecz także jako taki, który zdecydowanie sprzyja komfortowi. Materiał większości zasłon jest matowy i przepuszcza światło w niewielkim stopniu lub nie przepuszcza go wcale, tym samym chroni przed intensywnymi promieniami świetlnymi. Umożliwia zatem wygodne spędzanie wolnego czasu w salonie czy sypialni, a także zmniejsza panującą w nich temperaturę latem. Chroni również oczy przed zbyt dużą jasnością i pozwala na komfortowy wypoczynek podczas oglądania telewizji.

Szare zasłony warto zamówić w sklepie Tendina.pl. Nasza oferta obraca się głównie wokół dodatków okiennych, takich jak firanki i zasłony, dzięki czemu jesteśmy wyspecjalizowaną w tej dziedzinie firmą i tym samym służymy fachową pomocą na każdym etapie zamówienia. Umożliwiamy zakup zasłon gotowych, ciętych na metry oraz na wymiar, dzięki czemu każdy klient może znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie. Zamów już dziś szare zasłony w naszym sklepie i skorzystaj z szybkiej dostawy i rewelacyjnych cen.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...