Firanki z ołowianką


Firanka z ołowianą taśmą wszytą wzdłuż jej dolnej krawędzi to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią perfekcyjne i nieskazitelne dekoracje okien. Dzięki ołowiance firanka jest prawidłowo oraz równomiernie obciążona i nawet jeśli uszyto ją z bardzo zwiewnego materiału, idealnie się układa. Niestraszne jej są przeciągi czy uchylone okna – niezależnie od panujących warunków firana z ołowianką zawsze będzie pięknie wyglądać i elegancko spływać ku dołowi.

Firana z ołowianką o dowolnej szerokości

Znajdujące się w naszej ofercie firanki z ołowianką mają różną wysokość pasującą zarówno na małe, jak i wyjątkowo duże okna. Mamy, więc produkty o wysokości 120 cm, a także takie, które mierzą aż 330 cm. Jeśli chodzi o szerokość tkaniny, każdy może samodzielnie ją określić, tak aby uzyskać odpowiednią gęstość marszczenia i ostateczny wygląd firany. Niezależnie od wymiarów wszystkie firany z wszytą ołowianą taśmą będą się prezentować perfekcyjnie, zachwycając idealną formą i efektownymi fałdami.

Firana z ołowianą taśmą do każdego pomieszczenia

Firanki z obciążeniem sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w sypialni czy jako firanki w pokoju dziecięcym. Profesjonalnie wszyta ołowiana taśma jest niewidoczna, dlatego można jej używać do każdego rodzaju tkaniny. Ołowianka nada idealny kształt długiej woalowej firanie znajdującej się w oknie balkonowym, krótkiej żakardowej kuchennej firance oraz kolorowej wiszącej w pokoju dziecka. Firanki z obciążeniem wszędzie będą wyglądać pięknie i elegancko.

Filtruj według
Rozmiar (cm)
więcej... mniej
Wykończenie góry
Motyw
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...