Panele i ekrany


Aranżacja okien jest bardzo istotna z wielu względów. Zdecydowanie poprawia stylistykę całego mieszkania, wizualnie powiększa okno, a także pełni wiele funkcji praktycznych. Jednak, aby stworzyć rewelacyjną i atrakcyjną przestrzeń wokół okna, należy użyć do tego celu rozwiązań, które idealnie podkreślą stylistykę mieszkania. Nowoczesnym i bardzo ciekawym wyborem są ekrany zasłony, które pełnią funkcje podobne do tradycyjnych zasłon, lecz w zupełnie odmienny sposób. Są bardzo nieszablonowe, dlatego cenią je osoby lubiące nietypowe rozwiązania. Poznaj zasłony nowoczesne ekrany w Tendina.pl!

Dlaczego zasłony ekrany są doskonałym wyborem?

Zasłona ekran nieco różni się od tradycyjnych modeli. Tkanina jest bowiem znacznie twardsza i nie faluje się podczas wiszenia na drążku karnisza, dlatego bliżej jej do rolet niż do klasycznych zasłon. Zasłona panel ekran zazwyczaj składa się z dwóch części ułożonych po obu stronach okna i jest ceniona za wizualne powiększenie okna. Tkanina stale pozostaje napięta i pozbawiona załamań, dlatego w pełni ukazuje swoją stylistykę podczas wiszenia. Ma to znaczenie w przypadku bardzo wzorzystych modeli zasłon ekranów.

Nowoczesne zasłony ekrany pełnią także wiele funkcji praktycznych, z których najważniejsza jest z pewnością ochrona prywatności. Zarówno bliski sąsiad, jak i przechodzień nie będą mogli zobaczyć, nie będą mogli zajrzeć do środka. Co więcej, ekran zasłona znakomicie załamuje światło wpadające przez okno i tym samym zapewnia rozproszenie promieni słonecznych. Dzięki temu zasłony pozwalają na wypoczynek w komfortowych warunkach, a także na pozbawioną dyskomfortu pracę przy komputerze. Bardzo intensywne promienie słoneczne potrafią bowiem skutecznie zmniejszyć radość i przyjemność z czytania książki, czy oglądania telewizji.

Czy zasłony panele ekrany są lepszym wyborem niż zwykłe zasłony?

Warto wiedzieć, że największą zaletą paneli ekranów okiennych jest fakt, iż są bardzo rzadko spotykane. Z tego względu zdecydowanie zwracają na siebie uwagę. Tradycyjne zasłony są obecne w praktycznie każdym domu, dlatego nie zadziwią swoją obecnością ani gości, ani domowników. Inaczej jest z ekranami zasłonowymi, które spotkamy tylko i wyłącznie w nowocześnie urządzonych wnętrzach.

Zasłony nowoczesne ekrany wyglądają znakomicie w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu modernistycznym. Sprawdzą się również w pokoju dziecięcym lub w gabinecie. Należy jednak zwrócić dużą uwagę na wybór konkretnego wzoru, gdyż to właśnie od niego w głównej mierze zależy przeznaczenie danego modelu. W naszym sklepie Tendina.pl znajdziesz ekran okienny w rozmaitych wzorach - od kolorowych i wzorzystych, aż po minimalistyczne i gładkie. Zamów już dziś i stwórz piękną aranżację w swoim domu!

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...