Zasłony w kwiaty

Są takie ozdoby domowe, które zdecydowanie warto zastosować także w swoim mieszkaniu. Wśród tych spotykanych najczęściej znajdują się między innymi zasłony w kwiaty, które na tle produktów jednokolorowych wyróżniają się ciekawą stylistyką i bardzo modnym designem. Właśnie dlatego są cenione w szczególności przez osoby, które lubią poprawiać wygląd swoich pomieszczeń niewielkim kosztem. Warto jednak wiedzieć, że liczy się ich jakość oraz wykonanie, dlatego należy je zamawiać ze sprawdzonych źródeł, takich jak specjalistyczny sklep Tendina.pl.

Zasłona w kwiaty ma wiele cech szczególnych. Najważniejszą z nich jest fakt, że kotara doskonale wygląda w każdym pokoju, niezależnie od jego wielkości czy istniejącej już aranżacji. Takie modele są bowiem uniwersalne i mogą pełnić dwie role – albo nawiązywać do kolorów obecnych w danym pomieszczeniu, albo stanowić absolutny kontrast i tym samym zdecydowanie go rozbudzić. Zasłony w kwiaty dostępne w Tendina.pl mają wiele barw i wzorów. Zielony kolor, typowy dla roślin i kwiatów, jest znakomitym dodatkiem do białych ścian, gdyż stworzy wrażenie bliskiego obcowania z naturą. Równie ciekawą kolorystyką jest błękit. Zasłona w kwiaty do salonu w tym kolorze zdecydowanie go rozbudzi barwą nawiązującą do błękitu nieba.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Czy zasłony w kwiaty to dobry wybór?

Zdecydowanie tak! Zasłony do salonu w kwiaty wyglądają bajecznie i pełnią wiele praktycznych funkcji. Skutecznie poprawiają komfort przebywania w salonie za sprawą odcinania nadmiernej ilości światła słonecznego. Zasłona potrafi zmiękczyć promienie i sprawić, że wypoczynek nawet w bardzo nasłonecznionym pokoju będzie komfortowy i pozwoli na oglądanie telewizji czy czytanie książki w dobrych warunkach. Równie istotna jest kwestia prywatności. Wieczorem bowiem zasłona może pełnić rolę typowej rolety i zasłonić mieszkańców przed wścibskim wzrokiem sąsiadów czy przypadkowych przechodniów. Jednak w przeciwieństwie do rolet zasłony wyglądają niezwykle ciekawie i nieszablonowo.

Zasłony w kwiaty do salonu ze sklepu Tendina.pl są popularne również ze względu na ich trwałość. Materiały są zjawiskowe i odporne na większość czynników zewnętrznych, takich jak nadmierna ekspozycja na słońce, która w naszych modelach zasłon nie wywoła efektu płowienia i odbarwiania. Tkaniny się nie prują ani nie zaciągają, a szwy bez najmniejszych problemów wytrzymują bardzo duże obciążenia. To ogromna zaleta dla osób, które chcą zastosować zasłony w kwiaty w dziecięcym lub młodzieżowym pokoju.

Dlaczego zasłona w kwiaty jest tak ciekawa

Warto wiedzieć, że zasłony w kwiaty ze sklepu Tendina.pl można zamówić w kilku wykończeniach. Dla osób, które chcą spersonalizowanego produktu dostosowanego do konkretnych rozmiarów okna oferujemy zasłony na wymiar oraz zasłony na metry. Z kolei osoby z uniwersalnymi rozmiarami okiennic z pewnością skorzystają z możliwości zakupu zasłony gotowej. Co więcej, chętnie pomożemy Ci w wyborze na podstawie przesłanych nam zdjęć czy słownego opisu. Zapraszamy na zakupy.

Zarejestruj się i odbierz kupon rabatowy na pierwsze zakupy

Rejestracja przez email Rejestracja przez Facebooka

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...