Zasłony w pasy pionowe

Zasłony w pasy – czym się kierować podczas wyboru

W ofercie sklepu Tendina.pl otrzymasz najlepsze modele zasłon w pasy pionowe, które różnią się od siebie rozstawem pasów i ich szerokością, a także kolorystyką i obecnością ewentualnych dodatków. Czarno-białe modele jako najbardziej kontrastowe są jednocześnie najłatwiejsze w aranżacji, gdyż mogą stanowić doskonały wyróżnik całego mieszkania. Będą mogły być wówczas elementem najbardziej rzucającym się w oczy, który automatycznie skieruje wzrok gości w rejon okien. Należy jednak zadbać o pozostałe części wyposażenia i wybrać takie, które nie będą powielały identycznego wzoru pasów.

Jeśli jednak w Twoim pomieszczeniu panuje zaplanowany chaos, zdecyduj się na zasłony w pionowe pasy o niskim kontraście. Taki model będzie spokojniejszy i może stanowić doskonałe tło dla obecnej już aranżacji, np. intensywnie czerwonych ścian czy fotela w kolorze nasyconej pomarańczy. Liczy się także szerokość pasów i ich rozstaw. Bardzo duże odstępy między poszczególnymi pasami wyglądają znakomicie w rozłożystych pokojach o ogromnym metrażu, gdzie nie brakuje miejsca i wolnej przestrzeni. Zasłony w pasy mniejsze sprawdzą się z kolei w niewielkich pokojach.

Dlaczego zasłony w pionowe pasy warto kupić w Tendina.pl

Zasłony w pasy dostępne w Tendina.pl występują w kilku rodzajach. Możesz zdecydować się na zakup już gotowego i wykończonego modelu, który pasuje do standardowych okien. Jednak spełniając oczekiwania klientów, oferujemy także możliwość zamówienia zasłony w pasy pionowe na wymiar, co jest szczególnie dobrym rozwiązaniem w przypadku niestandardowych okiennic. Z kolei osobom, które chcą dokonać obszycia i wykończenia samodzielnie, umożliwiamy zakup zasłon na metry. Wszystkie modele są doskonale wykonane i pełnią praktyczne funkcje w postaci ochrony prywatności przed wzrokiem nieproszonych sąsiadów czy przechodniów, a także zwiększają komfort wypoczynku w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach. Zamów już dziś zasłony w pasy na Tendina.pl.


Zasłony to znakomita ozdoba każdego wnętrza, która pełni nie tylko rolę dekoracyjną, lecz także praktyczną. Dla wielu osób to także rzecz, bez której nie mogą się obejść. Warto zatem je wprowadzić do swoich pomieszczeń jeszcze dziś. Zasłony w pasy są zawsze pewnym uniwersalnym wyborem, który można zastosować do większości pokoi. Doskonale sprawdzą się w jadalni, salonie, a nawet w sypialni czy gabinecie. To zasługa między innymi klasycznego wzoru, który łatwo dopasować do już istniejącej aranżacji i tym samym stworzyć perfekcyjny wygląd każdego pokoju. Zobacz sam, dlaczego zasłony w pasy pionowe są tak popularne.

Zasłony w pionowe pasy są rewelacyjnym wyborem w szczególności do niskich mieszkań. Wywołują bowiem optyczną iluzję zwiększenia ich wysokości i tym samym poprawiają wygląd całego pokoju, często w bardzo dużym stopniu. Poziome pasy skutecznie powiększają przestrzeń wszerz, a pionowe – wzdłuż. Jeśli zatem dysponujesz niskim mieszkaniem, np. na poddaszu, koniecznie weź pod uwagę zakup zasłony w pasy pionowe, która wizualnie zwiększy jego wysokość. Co ciekawe, jeśli z kolei zastosujesz taki rodzaj zasłon w bardzo wysokich pomieszczeniach, to dodatkowo wizualnie zwiększysz ich wysokość i otrzymasz w efekcie iście królewski pokój.

Filtruj według
Rozmiar (cm)
Wykończenie góry
Motyw
Kolor
Materiał
Zaciemnienie
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...