Zasłony w pasy poziome


Pasy to niezwykle popularny, a do tego także ponadczasowy wzór, który jest coraz częściej spotykany w domowych wnętrzach. Podążając za najnowszymi trendami, oferujemy w naszym sklepie internetowym Tendina.pl szeroki wybór dekoracji okiennych. Wśród nich znajdują się między innymi zasłony w poziome pasy, które są doskonałym dodatkiem do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Wzór ten jest niezwykle wdzięczny i prezentuje się bardzo stylowo, niezależnie od pozostałej aranżacji.

Zasłony w pasy poziome to doskonały pomysł szczególnie w przypadku nowoczesnych wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju kotary o szerokich i wąskich pasach, w wielu kolorach, dzięki czemu z pewnością większość modeli trafi w Twój gust. Warto również zauważyć, że zasłony w poziome pasy są niezwykle łatwe w aranżacji i zdecydowanie uatrakcyjniają wnętrze, sprawiając że w mgnieniu oka zapanuje w nim ład i harmonia. Możesz wybrać zarówno modele w pastelowe pasy, jak i wersje o bardzo intensywnym kontraście.

Zobacz też: zasłony w pasy pionowe

Zasłony w poziome pasy – ciekawa dekoracja okienna

Zasłony w pasy poziome są niezwykle ciekawą dekoracją wnętrza, która ożywi i rozweseli pokój. Pasy umieszczone w bliskich odległościach od siebie z pewnością będą rzucać się w oczy, natomiast szerokie, poziome linie będą prezentować się niezwykle elegancko i ekskluzywnie. Pamiętajmy jednak, że bardzo intensywne wzory wymagają odpowiedniej aranżacji, gdyż zbyt duża ilość dekoracji tego rodzaju może spowodować nieestetyczny chaos i przesyt wzorów. Zatem starajmy się zachować umiar, by pomieszczenie było spójne i panowała w nim przyjemna atmosfera – idealna do wypoczynku.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że zasłony w poziome pasy doskonale poszerzają wnętrze, dzięki czemu sprawiają, że jest w nim optycznie znacznie więcej przestrzeni. Zatem jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń. Zasłony w pasy poziome można uzupełnić poduszkami o takim samym motywie lub innymi dodatkami. Pasy są zwykle symetrycznym wzorem, który pozwala na zachowanie harmonii, dlatego warto stosować je również w pokojach urządzonych w minimalistycznym stylu.

Z czym łączyć zasłony w poziome pasy

Zasłony w poziome pasy doskonale współgrają z poduszkami czy narzutami ze wzorem kwiatów czy kropek, szczególnie gdy wybierzemy model zasłony z cienkimi paskami, umieszczonymi w równych odległościach od siebie. Natomiast pasy o kontrastujących kolorach najlepiej sprawdzą się w mocno rozświetlonych pomieszczeniach o większym metrażu lub jako zasłony do salonu. Warto jednak zauważyć, że zasłony w pasy poziomie nie spełniają tylko funkcji dekoracyjnej, ale również praktyczną.

Zasłony w poziome pasy są doskonałym sposobem na ochronę przed intensywnym działaniem promieni słonecznych, gdyż są w stanie całkowicie odciąć ich dostęp, co jednocześnie przełoży się na obniżenie temperatury panującej w danym pomieszczeniu. Ponadto umożliwiają zachowanie prywatności i intymności, gdyż ochronią nas przed wścibskim wzrokiem sąsiadów lub przypadkowych przechodniów. Zatem zasłony w pasy poziome to doskonały element wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdym domu lub mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Tendina.pl już dziś.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...