Zasłony zielone

Zielone zasłony– cechy praktyczne i estetyczne

Zasłony zielone można z powodzeniem zastosować w większości pomieszczeń – od kuchni, poprzez salon, na sypialni kończąc. We wszystkich tych pokojach mogą stanowić albo akcent kolorystyczny, albo nawiązywać do motywu przewodniego. W pokojach bardzo jasnych, gdzie przeważa biel, szarość oraz beż zielone zasłony będą stanowiły fantastyczny kontrast. Z kolei we wnętrzach, których kolorystyka obraca się wokół zieleni pod różną postacią, mogą spotęgować efekt bliskości natury i zdecydowanie poprawić ich prezencję.

Na szczególną uwagę zasługują walory praktyczne zasłon. Wszystkie znakomicie odcinają promienie słoneczne, dzięki czemu pozwalają stworzyć w każdym pomieszczeniu bardzo miły nastrój nawet podczas wyjątkowo upalnych dni. Co więcej, zasłony potrafią również obniżyć temperaturę panującą w pomieszczeniu, a także zapewnić znakomite warunki do snu, przejmując rolę typowych i opatrzonych już rolet. Zasłony doskonale maskują również okno i zwiększają je wizualnie, a także chronią naszą prywatność od wzroku wścibskich spojrzeń sąsiadów lub przechodniów. Zamów już dziś zielone zasłony w sklepie Tendina.pl.


W większości mieszkań warto stosować bardzo atrakcyjne elementy ozdobne, takie jak zielone zasłony. Modele dostępne w Tendina.pl powstały przy użyciu najlepszych tkanin pochodzących od światowych producentów, dlatego charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Co więcej, oferujemy możliwość personalizacji zamówienia, zatem pozwalamy dokonać zakupu zasłon na metry, gotowych oraz ciętych na wymiar. Poznaj wszystkie cechy zielonych zasłon i zastosuj je już dziś w swoim domu lub mieszkaniu.

Zielone zasłony są doskonałym wyborem, jeśli chcesz do swojego mieszkania wprowadzić nieco życia i radości. Przypominają bowiem las i rośliny, dlatego są cenione w szczególności przez osoby kochające naturę – to ona dodaje siły i uspokaja na co dzień. Większości osobom wydaje się – błędnie – że zastosowanie zielonej zasłony jest trudne i wymagające. Nic takiego! Zasłony w tej barwie są niezwykle uniwersalne, gdyż mogą być zarówno elementem kontrastowym, jak i takim, który podkreśla już istniejącą stylistykę.

Filtruj według
Rozmiar (cm)
więcej... mniej
Wykończenie góry
Motyw
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
Zaciemnienie
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej...